نوروز 96 ، دو در یک درآمد داشته باشید

دو تجارت دیجیتال، دو روش درآمد مطمئن، درون یک بسته، با یک تخفیف ویژه، منتظر شما هستند

پیشنهاد نوین برای شما چیست؟

سایت های پرتال و ملی پیامک هر دو از زیر مجموعه های شرکت رسانۀ تجارت نوین هستند. ملی پیامک در زمینۀ ارسال پیامک فعالیت دارد و پرتال یک سایت ساز است. هر کدام از این دو وب سایت به صورت جداگانه به علاقه مندان کسب درآمد اینرتنتی نمایندگی اعطا می کنند. این یعنی یک سیستم مشابه در اختیار آنها می گذارند تا با نام تجاری و لوگوی شخصی خود فعالیت کنند. اکنون در طرح ویژۀ عید، نمایندگی هر دوی این برندها همراه یکدیگر و با تخفیف ویژه به شما اعطا خواهد شد.

تماس بگیرید۰۲۱-۶۳۴۰۴

چرا پیشنهاد ما ارزش شنیدن دارد؟

ما نمی گوئیم کسب درآمد مناسب ساده است، فقط می گوئیم با کمی تلاش شما ممکن است
مستقل کار می کنید

هیچگاه در طول کار اسمی از نوین برده نمی شود. سیستم شما با نام تجاری خود شما راه اندازی می شود و کار خواهد کرد.

درآمد تضمینی است

بازار هر دو تجارت بسیار داغ است و فقط کمی تلاش از جانب شما لازم است تا بتوانید یک درآمد ثابت داشته باشید.

مهارت نیاز نیست

برای کار با سامانه ها به مهارت فنی و کامپیوتری پیچیده ای نیاز نیست و برای رفع هر مشکلی از شما پشتیبانی می کنیم.

نمایندگی پیام کوتاه

یک سامانۀ ارسال پیامک با امکاناتی مشابه با سامانۀ ملی‌پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد و یک وب سایت ویژه به وسیلۀ سایت ساز شما راه می اندازیم. این یعنی لازم نیست هیچ مهارت خاصی داشته باشید، بلافاصله می‌توانید کار خود را شروع کنید و با فروش پنل های ارسال پیامک درآمد داشته باشید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور، تضمینی بر درآمد ثابت شما خواهد بود...

 • فروش پنل، پیامک و خط

  شما به مشتریان خود یک پنل ارسال پیامک می فروشید. خود شما قیمت این پنل را تعیین می کنید و تمام سود این فروش برای شماست. سپس با هر ارسال پیامک توسط این مشتری و با فروش خطوط مختلف به او سود می کنید.

 • اعطای نمایندگی

  شما هم می توانید به دیگران (دوستان، آشنایان و مشتریان) نمایندگی اعطا کنید تا آنها به عنوان زیر مجموعه ای از شما فعالیت کنند. به این ترتیب علاوه بر یک سود اولیه، بروی هر پیامک ارسالی از سیستم آنها نیز سود می کنید.

نمایندگی سایت ساز

یک سامانۀ سایت‌ساز با امکاناتی مشابه با سامانۀ پرتال و یک وب‌سایت آماده با نام مورد نظرتان در اختیار شما قرار می‌گیرد. از همان ابتدا کلیۀ امکانات لازم در اختیار شما خواهد بود، به تخصص و مهارت کامپیوتری نیازی نیست و می‌توانید بلافاصله فروش وب‌سایت را آغاز کنید. اگر با فضای اینترنت آشنایی داشته باشید، حتماً می‌دانید تقاضا برای ایجاد وب‌سایت تا چه حد بالاست...

 • فروش پنل سایت ساز

  شما به کسانی که به سایت نیاز دارند پنل های متفاوت سایت ساز می دهید تا بتوانند براحتی و با هزینه پائین سایت بسازند. قیمت این پنل ها توسط خود شما تعیین می شود. سپس با ارائه خدمات مختلف به آنها سود می کنید.

 • اعطای نمایندگی

  شما هم می توانید به دیگران (دوستان، آشنایان و مشتریان) نمایندگی اعطا کنید تا آنها به عنوان زیر مجموعه ای از شما فعالیت کنند. به این ترتیب علاوه بر یک سود اولیه، بروی هر پنل فروخته شده توسط آنها نیز سود می کنید.

برخی از مشتریان شرکت نوین

بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید

نمایندگی ملی پیامک

820
هزار تومان

 • تعرفه 110 ریال + 1200 پیامک هدیه
 • پنل و وبسایت اختصاصی (ریبرندینگ)
 • نامحدود کاربر + ارائه نمایندگی

نمایندگی پرتال

1,2
میلیون تومان

 • + 1,000,000 ریال شارژ
 • پنل و وبسایت اختصاصی (ریبرندینگ)
 • نامحدود کاربری + ارائه نمایندگی
بسته فوق پیشنهاد نوین می باشد و برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با 021.63404 تماس حاصل نمایید.